Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

DKK w Jodłowej

Małgorzata Gutowska - Adamczyk: "Wystarczy, że jesteś"

28-02-2012

Dnia 24.02.2012 r. odbyło się 4 spotkanie DKK dla młodzieży, na którym omawialiśmy książkę Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk „ Wystarczy, że jesteś”. Jest to bardzo ciekawa i interesująca książka, która opowiada o…


…dorastaniu do miłości, o pierwszych rozczarowaniach oraz o trudnych wyborach i decyzjach, które mogą zaważyć na całym życiu. To wszystko przeżywa główna bohaterka – Weronika, który marzyła o księciu z bajki. Z natury jest pesymistką, która zaczytuje się w „Zmierzchu”, prowadzi bloga i marzy o wielkiej miłości. Gdy poznaje starszego o kilka lat Filipa jej świat się radykalnie zmienia. Stale o nim myśli i nie widzi tego, że jest on egoistą, który chce ją tylko wykorzystać. Nie zauważa, że prawdziwą miłość ma na wyciągnięcie ręki. Poznaje również Marka , a dzięki blogowi Piotra. Okazuje się, że jest to ta sama osoba, która wspiera ją w trudnych chwilach i na którą Konstancja może zawsze liczyć.
Książkę czytałam z wielkim zainteresowaniem. Polecam ją nie tylko dziewczynom, ale i chłopcom. Tę książkę trzeba przeczytać!!!”.

/Paulina/
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: