Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Górze Motyczej

Katarzyna Majgier: "Miłość ci wszystko wyPaczy"

31-05-2012

W tygodniu bibliotek nie mogło zabraknąć spotkania młodzieży w ramach DKK. Spotkanie to odbyło się 7 maja 2012 roku. Przedmiotem dyskusji tym razem była książka Katarzyny Majgier „Miłość ci wszystko wyPaczy”. Według czytelniczek książka czyta się szybko i przyjemnie. Jest to lektura na jeden wieczór, lekka, łatwa i przyjemna. Autorka porusza kilka dość ważnych problemów współczesnych nastolatek. Ukazuje rzeczywistość w ciekawym stylu, dojrzałym i mądrym. Główna bohaterka jak i jej przyjaciółka oraz inne postacie są bardzo ciekawe, bo mają nie tylko zalety ale i wady. Ogólnie rzecz biorąc książka bardzo się podobała i możemy ją wszystkim polecić.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: