Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

DKK w Dębicy

Maria Czubaszek: „Każdy szczyt ma swój Czubaszek”

11-04-2012

W dniu 28.03.2012 r. (środa), w miłej przedświątecznej atmosferze odbyło się spotkanie DKK.
Klubowiczki dyskutowały (plotkowały) o Marii Czubaszek („Każdy szczyt ma swój Czubaszek”), jednej z dam polskiego kabaretu. Jej burzliwe życie towarzyskie i rodzinne dodatkowo inspirowały do dyskusji. Fragmenty twórczości satyrycznej i literackiej były miłą wstawką w tej książce- wywiadzie. Proponowana książka była w pierwszej chwili przyjęta z niechęcią (bardziej do osoby M. Czubaszek), a miłym zaskoczeniem było, że wszystkie panie przeczytały bez problemu zaproponowaną książkę. Czytało się lekko, dobrze napisana, do polecenia czytelnikom gustującym w książkach wywiadach.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: