Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

DKK w Dębicy-Pustkowie

Spotkanie z Barbarą Ciwoniuk

25-09-2012

W dniu 17 wrzesnia 2012 r. Biblioteka  Publiczna w Pustkowie –Osiedlu  zorganizowała w ramach Dyskusyjnego Klubu Ksiązki spotkanie autorskie z pisarką Barbarą Ciwoniuk. Autorka w swoich książkach porusza problemy współczesnej młodzieży m.in.: samotność, dysfunkcje, brak akceptacji i zrozumienia, odtrącenie, pierwszą miłość.
W czasie spotkania pisarka opowiadała o początkach swojej kariery pisarskiej, inspiracjach literackich oraz pierwowzorach postaci, które kreuje w swoich powieściach. Aby zachęcić i zaciekawić młodych tematyką swoich książek autorka czytała im fragmenty .Spotkanie miało miejsce w Zespole Szkół w Pustkowie-Osiedlu ,w którym udział wzięła młodzież klas gimnazjalnych wraz z wychowawcami.
Barbara Ciwoniuk zachęcała młodzież do czytania bo jak powiedziała: „każdy człowiek tworzy swoją wewnętrzną bibliotekę z książek które w ciągu swojego życia przeczytał”.Jest autorką książek : Igor”, „Rokko”, „Ania”, „Wakacje z gangsterem”,
„Musisz to komuś powiedzieć”, „Własny pokój” oraz jedną książkę dla dorosłych "Wszystko inne poczeka".
Na zakończenie spotkania młodzież miała okazję porozmawiać z autorką. Zadawali oni pytania dotyczące inspiracji pisarki oraz jej życia i twórczości.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: