Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

DKK w Cieszanowie

Janusz Leon Wiśniewski: "Łóżko"

27-04-2012

Comiesięczne spotkanie członków DKK w Cieszanowie, odbyło się 26 kwietnia o godz. 18:00 w Centrum Kultury i Sportu, gdzie czasowo umieszczono bibliotekę, ze względu na modernizację budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Piękna pogoda i pilne prace w ogrodach obniżyły frekwencję na spotkaniu,jednak 6 osób, które przyszły na spotkanie, chętnie dzieliły się swoimi uwagami na temat książki Janusza Leona Wiśniewskiego pt. „Łóżko”. Książkę, będącą zbiorem kilku opowiadań, drukowanych wcześniej w innych zbiorach i czasopismach, czytelnicy przyjęli pozytywnie, chociaż można powiedzieć, bez entuzjazmu. Możliwe, że książka ta skierowana jest do innego odbiorcy, niż członkowie naszego klubu. Poza tym nie wszyscy byli obecni na spotkaniu i nie poznaliśmy ich opinii.

Na następnym spotkaniu omawiana będzie książka Marii Nurowskiej pt. „Requiem dla wilka”. Dodatkowo czytelnicy otrzymali do przeczytania i wyrażenia swojej opinii nt. książki Marcii Willett pt. „Tydzień w zimie” Wydawnictwa Replika. Kolejne spotkanie naszego klubu planowane jest na dzień 31 maja 2012 r.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: