Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Cieklinie

Jadwiga Korczakowska: "Spotkanie nad morzem"

06-02-2012

 Drugi luty - za oknem śnieg i siarczysty mróz, a my przeniosłyśmy się nad Bałtyk aby spacerować po plaży, wsłuchwać się w szum fal i krzyk mew. Stało się to za sprawą książki Jadwigi Korczakowskiej „ Spotkanie nad morzem”, która była tematem pierwszego tegorocznego spotkania najmłodszej grupy DKK.
Danka – trochę rozpieszczona i często niezadowolona dziewczynka z Torunia, wyjeżdża na wakacje do koleżanki mamy nad morze. Także tam jest znudzona i nic się jej nie podoba. Aż pewnego dnia poznaje Elzę – miejscową dziewczynkę w jej wieku. Zaczyna rodzić się przyjaźń, która w znacznym stopniu wpłynie na życie obu dziewczynek.
Krystyna Czechowicz


A tak o książce mówi jedna z czytelniczek:

Bardzo podobała mi się książka „Spotkanie nad morzem”, myślę, że innym też się spodobała. Danusia otoczyła opieką chorą przyjaciółkę Elzę i opowiadała jej o tym czego ona nie mogła zobaczyć z tego powodu że była niewidoma. Pokazała jej że jest prawdziwą przyjaciółką i nie zostawi jej nigdy w potrzebie.
Książka opowiada o prawdziwej przyjaźni, która będzie trwać wiecznie.
Polecam.

Marysia Starzec 9 lat
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: