Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

DKK w Bobrowej

Jeroen Van Haele: " Morze ciche"

19-09-2012

Urodziłem się za wcześnie. Zbyt wcześnie rano. Lepiej urodzić się wieczorem, wtedy się i słyszy, i umie mówić. Rano rodzi się głuchym i nie umie się mówić, w południe tylko się słyszy, a jak się rodzi wieczorem, umie się wszystko. „...
Tak zaczyna się książka która członkowie DKK przy Bibliotece Publicznej w Bobrowej omawiali
17.09. 2012. Zaproponowana książka została przeczytana na głos podczas spotkania ponieważ poruszane w niej tematy nie są łatwe - dotyczą relacji między ludźmi. Wszystkim było tak strasznie żal chłopca, który nie zaznał przyjaźni z ojcem, nie poznał czułości ze strony matki. Nikt z uczestników nie chciałby mieszkać w takiej rodzinie. Na spotkaniu członkowie próbowali wyobrazić sobie dźwięki które nas otaczają, ale było to trudne. Książka jest z przesłaniem o tym jak ważna jest akceptacja siebie, której uczył przyjaciel chłopca. To za jego sprawą pojawiał się uśmiech na twarzy bohatera . Książka jest smutna i wzruszająca.


 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: