Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

DKK w Bobrowej

Wycieczka do Krakowa

18-04-2012

Klubowicze DKK dla dzieci działającego w Bibliotece Publicznej w Bobrowej mieli przyjemność w 2011 roku gościć na spotkaniu autorskim Panią Ewę Stadtmuller. Podczas spotkania autorka w bardzo interesujący sposób przedstawiła swoją twórczość .Zainspirowani jej twórczościąoraz bardzo ciekawym opowiedzeniem o zabytkach Krakowa na postawie powstałej książki jej autorstwa pt” Kraków i okolice” postanowili wybrać się na wycieczkę do Krakowa. Wycieczka odbyła się 18.04 2012 w której uczestniczyli członkowie DKK . Widzieliśmy wszystkie najważniejsze miejsca: Starówkę, Sukiennice, Wawel (bez sal zamkowych) gdzie pochyliliśmy głowy przed grobem Pary Prezydenckiej, Smoczą Jamę, Kościół Mariacki z pięknym ołtarzem Wita Stwosza, ZOO i Starówkę którą zapamiętamy chyba najlepiej, było piękne słońce, niezliczone ilości gołębi, a na zakończenie wspólne zdjęcie przy pomniku Adama Mickiewicza.Wycieczka się udała, wzbogaciliśmy swoją wiedzę o Krakowie i pełni wrażeń udaliśmy się w drogę powrotną aby naszymi wiadomościami podzielić się z bliskimi.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: