Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK we Frysztaku

"Targi Książki w Krakowie – wspomnienia”.

29-11-2011

 Gdzie najłatwiej spotkać pisarzy? Oczywiście na Targach Książki.

Klubowicze podczas spotkania w dniu 29 listopada obejrzeli prezentację multimedialną „Targi Książki w Krakowie – wspomnienia”. Podczas projekcji odbyli jeszcze raz podróż do świata książek, spotkać się z tymi pisarzami, których nie spotkali na tegorocznych targach. Były to wspomnienia ze spotkań, w których wzięli udział liczni czytelnicy biblioteki i sami bibliotekarze w ostatnich kilku latach. Jeszcze raz ożyły wspomnienia tych, którzy byli uczestnikami 15 jubileuszowych Targów Książki. Trudno po wizytach na Targach Książki w Krakowie wierzyć, że Polacy nie czytają. „ – Targi są wspaniałe. Uwielbiam chodzić wśród stoisk, oglądać książki, ale także dotykać i czuć ich zapach” – powiedziała jedna z uczestniczek. Inna pani stwierdziła „ - Długo tego wyjazdu nie zapomnę. Każdemu opornemu proponuję to jako ciekawie spędzony czas”. Klubowicze na zakończenie przeglądali książki z autografami znajdujące się w bibliotece.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: