Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Zagórzu

Ewa Nowak: "Środek kapusty"

01-04-2011

 Kolejna książka pani Ewy Nowak po „Pajączku na rowerze”, którą omawialiśmy na naszym spotkaniu 25.03.2011 r. bardzo podobała się wszystkim członkom Klubu.
Zanim przystąpiliśmy do dyskusji nad lekturą, przypomnieliśmy sobie kilka szczegółów z życia autorki oraz wymieniliśmy dorobek twórczy współczesnej, bardzo popularnej
i lubianej przez młodzież i dzieci Ewy Nowak.
Środek kapusty, czyli głąb. Tym określeniem nazywana przez swego brata bohaterka, tak naprawdę jest bardzo inteligentnym, wesołym i ciekawym życia siedmioletnim dzieckiem.Czasem z rozmysłem rozrabia, ale czasami po prostu- jak sama mówi – „jest niegrzeczna nieprawidłowo”. Ale oprócz tego wychowuje się w zwyczajnej polskiej rodzinie, wśród dorosłych, którzy uczą dziecko rozumieć świat. Co prawda, przy okazji, rodzice też wiele uczą się o dziecku, bo z dziećmi należy rozmawiać poważni i na różne tematy.Książka napisana z niezwykłym poczuciem humoru, wywoływała salwy śmiechu wśród czytających. Gorąco polecamy naszym młodszym koleżankom i kolegom z innych klubów.T.Z.
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: