Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Zagórzu

Paweł Beręsewicz: "Czy wojna jest dla dziewczyn"

17-03-2011

Paweł Beręsewicz - możemy powiedzieć nasz ulubiony pisarz, którego polubiliśmy za sympatyczną rodzinę Ciumków - tym razem pisze o wojnie. „Czy wojna jest dla dziewczyn” to mądra ponadczasowa pozycja, która opowiada o sprawach ważnych i trudnych jasno i zrozumiale. Autor pokazuje losy małej kilkuletniej dziewczynki, którą pewnego dnia zaskakuje II wojna światowa burząc jej dzieciństwo. Temat, wydawać by się mogło trudny dla żyjących w dzisiejszych realiach dzieci, jednak przez Beręsewicza pokazany w sposób, który nie budzi lęku i zaciekawia. Książka przeczytana z dużym zainteresowaniem przez członów DKK, oceniona została, jak wszystkie pozycje Pawła Beręsowicza, bardzo wysoko.
Na kolejnym spotkaniu już nieco mniej poważnie, bo omawiać będziemy „Środek kapusty” Ewy Nowak. Wszystkich, którzy chcieliby wstąpić do naszego klubu zapraszamy na spotkania w ostatnie soboty miesiąca o godz. 12.00. Najbliższe już 27.03.2011 r.


 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: