Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Zagórzu

Targi Książki w Krakowie

10-11-2011

W dniach 3–6 listopada 2011 w Krakowie odbywały się 15 Targi Książki – impreza ciesząca się z roku na rok coraz większą popularnością zarówno wśród wydawców, jak i czytelników, których w tym roku przybyła rekordowa liczba – 34 tysiące.
Jak co roku szczególną atrakcją Targów była możliwość spotkania znanych autorów – pisarzy, dziennikarzy – i uzyskania autografu, po który – do tych najpopularniejszych twórców – ustawiały się długie kolejki.
Wśród zaproszonych pisarzy był w tym roku również scenarzysta i reżyser filmowy, a także autor książek – Janusz Majewski. Tak się szczęśliwie złożyło, że zaledwie tydzień wcześniej na spotkaniu DKK omawialiśmy właśnie powieść Janusza Majewskiego – Małą maturę. Wszystkie uczestniczki spotkania wyrażały się o tej pozycji w samych superlatywach. Gdy zatem jedna z członkiń naszego Klubu, z racji zainteresowań i obowiązków zawodowych, uczestniczyła w krakowskich Targach – trudno było nie wykorzystać takiej okazji i nie poprosić p. Majewskiego o specjalny autograf dla naszego Klubu. Wpis na karcie powieści oraz zdjęcie staną się kolejnymi interesującymi pamiątkami w naszym archiwum.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: