Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

DKK w Zagórzu

Targi Książki w Krakowie

10-11-2011

W dniach 3–6 listopada 2011 w Krakowie odbywały się 15 Targi Książki – impreza ciesząca się z roku na rok coraz większą popularnością zarówno wśród wydawców, jak i czytelników, których w tym roku przybyła rekordowa liczba – 34 tysiące.
Jak co roku szczególną atrakcją Targów była możliwość spotkania znanych autorów – pisarzy, dziennikarzy – i uzyskania autografu, po który – do tych najpopularniejszych twórców – ustawiały się długie kolejki.
Wśród zaproszonych pisarzy był w tym roku również scenarzysta i reżyser filmowy, a także autor książek – Janusz Majewski. Tak się szczęśliwie złożyło, że zaledwie tydzień wcześniej na spotkaniu DKK omawialiśmy właśnie powieść Janusza Majewskiego – Małą maturę. Wszystkie uczestniczki spotkania wyrażały się o tej pozycji w samych superlatywach. Gdy zatem jedna z członkiń naszego Klubu, z racji zainteresowań i obowiązków zawodowych, uczestniczyła w krakowskich Targach – trudno było nie wykorzystać takiej okazji i nie poprosić p. Majewskiego o specjalny autograf dla naszego Klubu. Wpis na karcie powieści oraz zdjęcie staną się kolejnymi interesującymi pamiątkami w naszym archiwum.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: