Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

DKK w Sanoku

Spotkanie z Krzysztofem Vargą

22-09-2011

15 września w bibliotece sanockiej gościliśmy Krzysztofa Vargę - polskiego pisarza węgierskiego pochodzenia i dziennikarza, który opowiadał o swojej nominowanej do Nagrody Literackiej NIKE 2009 książce "Gulasz z turula". Spotkanie poprowadził dr Tomasz Chomiszczak, a odbyło się ono w ramach projektu "Czytanie Europy".
 W naszym Dyskusyjnym Klubie Książki Krzysztof Varga ma swoje wielbicielki, które kochają go za książki oczywiście, ale również za felietony. Nie mogło więc nas zabraknąć na tym spotkaniu.

Joanna Kijowska

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: