Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Rzeszowie

Nowy DKK w Rzeszowie - spotkanie organizacyjne

22-10-2011

Było to spotkanie organizacyjne. Klub liczy 7 osób, odpowiedzialną za działalność jest Małgorzata Chlebowska. Członkowie klubu to studenci - seniorzy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rzeszowie. Spotkania będą się odbywać w czwartki raz w miesiącu i mają charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć członkowie Klubu Ciekawej Książk i (KCK), z którego DKK się utworzył. Zapoznaliśmy się z historią i regulaminem Klubu, zostały rozdane książki do przeczytania. Następne spotkanie DKK będzie 3 listopada o 15.30 i będziemy dyskutować o książce Hanny Kowalewskiej "Julita i huśtawki".

 Małgorzata Chlebowska

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: