Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Ropczycach

Agnieszka Drotkiewicz: "Teraz"

16-11-2011

W październiku omawialiśmy w Dyskusyjnym Klubie książki powieść Agnieszki Drotkiewicz „ Teraz”.
Książka opowiada o smętnym, samotnym życiu współczesnej singiel ki – Karoliny Podgórskiej. Tytułowa bohaterka chciałaby żyć pełnią życia – tu i teraz, lecz jej egzystencja sprowadza się do rozmyślań i … jedzenia ( z rozpaczy). To książka o samotności, wielkiej tęsknocie,marzeniach o prawdziwej miłości, rodzinie i wyrachowanym strachu przed nimi. Utwór o niezdefiniowanym gatunku: powieść lub raczej nowela posiada mistrzowskie fragmenty opisujące trafnie życiowe obserwacje czynione przez główną bohaterkę. Jednak rozpatrywany całościowo sprawia wrażenie niedokończonego.
Agnieszka Szela
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: