Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Nowej Dębie

Ewa Baniecka: "Rok wieloryba"

19-09-2011

Spotkanie młodzieżowego DKK. Na tym spotkaniu omawiano książkę Ewy Bonieckiej "Rok wieloryba" . Początkowo akcja powieści troche nudna, ale w miarę czytania stawała sie coraz bardziej ciekawsza.Powieść mówi o sprawach nastolatków, ich problemach, zyciu szkolnym, uczuciowym, tolerancji wśród młodzieży i rodzinnych perypetiach. Porusza ważne i trudne problemy wspólczesnego świata i ich postrzeganie przez młodych ludzi. Co ma do tego wieloryb? dowiecie sie po przeczytaniu tej książki. Polecamy ja ale trzeba uwaznie czytac., aby miedzy linijkami tekstu "dopisać" własne przemyslenia ze swej rzeczywistości. smutek przeplata sie z radościa, jak w życiu. Następne spotkanie 14 października.

 

Małgorzata Węgrzynek

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: