Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Nowej Dębie

Agnieszka Tyszka: "Miłość bez konserwantów"

01-12-2011

1 grudnia odbyło się kolejne, ostatnie w tym roku, spotkanie DKK młodzieżowego. Rozmawiano na nim o książce A. Tyszki "Miłość bez konserwantów' . W opinii młodych klubowiczów książka jest jest przyjemna, czyta się ją szybko, ciekawie są przedstawione przemyślenia głównej bohaterki. Poruszane sprawy szkolne, międzyludzkie i rodzinne.. Pokazane skutki nadmiernego obciążenia różnymi dodatkowymi zajęciami dzieci przez rodziców. Przesada, niestety szkodzi, zamiast rozwijać. Wniosek: należy więcej samemu zająć się dzieckiem, więcej rozmawiać, razem spędzać czas - to da o wiele lepsze efekty, niż mnożenie różnych zajęć. Polecana do czytania rodzinnego.

Następne spotkanie 4 stycznia 2012 roku

Małgorzata Węgrzynek

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: