Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Nowej Dębie

Irena Matuszkiewicz: "Apetyt na kwaśne winogrona"

07-07-2011

"Apetyt  na kwaśne winogrona" - książka bardzo się podobała - pogodna, trzymająca w napięciu o wartkiej akcji i z humorystycznymi fragmentami. Opisuje perypetie życiowe i szkolne trójki nastolatków. Przedstawionw dosadny sposób problem notorycznego kłamstwa młodych ludzi jako sposobu na zdobywanie przykaźni w swoim środowisku oraz dowartosciowanie siebie i swojej rodziny. Zdecydowanie potepiamy takie postępowanie i zachowanie. Polecamy do głośnego czytania w gronie rówieśników, a może też z rodzicami.Spotkania w DKK były tym ciekawsze, że od 22 czerwca, na życzenie młodych klubowiczów tytuł ten czytaliśmy na głos (codziennie po godzinie), potem była dyskusja o przeczytanym fragmencie. Jest to wakacyjna forma promocji "Sami sobie czytamy", kontynuacja kacji z ubiegłego roku.

Małgorzata Węgrzynek

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: