Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Nowej Dębie

Vanessa Diffenbaugh: "Sekretny język kwiatów"

17-10-2011

Spotkanie DKK dla dorosłych.

Na tym spotkaniu omawiano książkę "Sekretny język kwiatów". Książkę bardzo dobrze sie czytało, choć treść jest dramatyczna.Część czytelników wręcz zachwyciła sie książką. Powieść czyta się z przyjemnością.Bohaterka boi siędobrych uczuć, bo nigdy ich w życiu nie zaznała. Woli obcować z kwiatami, naturą niż z ludźmi. wyraża swoje uczucia tworząc oryginalne bukiety.A kwiaty w tych bukietach oddziaływują na obdarowanych tak jak placebo. Czy życie bohaterki odmieni sie na lepsze? Czy przestanie się szarpać, zaakceptuje swoje dziecko, nie zostawi go tak na zawsze.Zadaje sie, że tak, przynajmniej tak kończy się książka.

Następne spotkanie 21 listopada.

 

Małgorzata Węgrzynek

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: