Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Nisku

Paul Glennon: " Księgowir"

16-06-2011

Spotkanie DKK dla młodzieży
Czerwcowe spotkanie DKK spędziliśmy na omawianiu książki Paula Glennona „Księgowir”. To bardzo pomysłowa i mądra powieść, która wciągnęła klubowiczów dosłownie. „Księgowi” opowiada o 11- letnim Normanie, który dosłownie wpada do swojej ulubionej ksiązki i staje się uczestnikiem przygód rozgrywających się na jej stronach. Sytuacja zaczyna się komplikować, gdy Norman zaczyna być przenoszony do książek czytanych przez jego najbliższych. Wątki, przygody i bohaterowie zaczynają się przenikać, mieszać. Przed Normanem staje teraz trudne zadanie uporządkowania wszystkich historii i powrót do rzeczywistości. Czy uda się mu sprostać tej misji? Czy znajdzie dość odwagi by walczyć? Zachęcamy do przeczytania tej pasjonującej książki i gwarantujemy, że wciągnie was jak Normana. Czytelnicy bardzo chwalili sam pomysł autora na książkę. Na pewno każdy kto kocha książki, chciałby się znaleźć w książkowym świecie, poznać jej bohaterów, mieć wpływ na zmianę wydarzeń.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: