Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

DKK w Mokrem

Kate Brian: „Kto się przyzna?”

17-10-2011

W dniu 15.07.2011 r. miało miejsce w naszej bibliotece spotkanie członków DKK, na którym omawiałyśmy problematykę książki Kate Brian „Kto się przyzna?”.

Bohaterka tej książki Reed Brian uczennica, która pobierała naukę w Easton Academy, liczyła na to, że szkoła ta odmieni jej życie. Na początku było super, wszystko wyglądało idealnie w tej prestiżowej szkole. Było wesoło i ciekawie. Aż do momentu kiedy to zginął jeden z uczniów. Policja nie może ująć prawdziwego mordercy, ale była dziewczyna ofiary chcę odkryć prawdziwego sprawcę, chcę pomścić  śmierć Thomasa, ponieważ bardzo go kochała. Ciągłe intrygi koleżanek utrudniają jej śledztwo, ale Reed nie cofnie się przed niczym. Książka czytana jest bardzo chętnie, ponieważ wciąga nas w wir wydarzeń, takie są przynajmniej recenzje młodzieży, która już przeczytała całą serię książek tej autorki. Książki  Kate Brian zaciekawiają niespodziewanym rozwojem  akcji. Można je czytać wielokrotnie. Szybkie czytanie ułatwia to, że książka jest podzielona na krótkie rozdziały. Kto lubi zagadki kryminalne to polecamy książki z tej serii do przeczytania.

 

                                                                                              Danuta Dudek

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: