Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

DKK w Mokrem

Agnieszka Tyszka: "Czego uszy nie widzą"

30-06-2011

Kolejną już książkę Agnieszko Tyszka omawiałyśmy na spotkaniu DKK, które miało miejsce 30.06.2011 r.
Nad rodzinę Bronzików nadciągnęły czarne chmury, tak nam się wydaje po przeczytaniu książki „czego uszy nie widzą”. Rodzina Bronzików to mama, tata oraz trzy nastoletnie córki. Ich mama wyjechała na długą delegację, a tata postanowił odpocząć od rodziny i zostawił trzy córki na pastwę losu.
Dziewczyny radzą sobie jak mogą i myślą, gorzej już być nie może, gdy niespodziewanie przybywa do nich dziadek Melchior. Despotyczny staruszek stara się zaprowadzić u Bronzików swoje porządki. Porozumiewa się ze swoimi wnuczkami za pomocą kartek, które wiesza na korkowej tablicy w kuchni. Dziadek początkowo irytuje dziewczyny i wyzwala w nich złość, ale po jakimś czasie okazuje się on całkiem sympatycznym dziadkiem.
Książka ta pełna jest absurdalnego humoru. Jest jeszcze jedna ciekawa osoba, to pani Izolda Migocka – nauczyciela, która potrafi zarazić swoich uczniów pasją jaką jest teatr.
Przy tej książce można się pośmiać. Polecamy do przeczytania.

Danuta Dudek

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: