Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

DKK w Mokrem

Katarzyna Majgier: „Miłość Ci wszystko wypaczy", Gdybym była czekoladą"

14-04-2011

W dniu 17.02.2011  roku na spotkaniu DKK w Bibliotece Publicznej w Mokrem dyskutowaliśmy wyjątkowo o dwóch książkach pani Katarzyny Majgier – „Miłość Ci wszystko wypaczy” oraz „Gdybym byłą czekoladą”.
Autorka ukończyła studia psychologiczne. Od najmłodszych lat pisze książki, ale nie tylko, bo ma jeszcze inne ciekawe pasje tj. fotografia, rękodzieło oraz grafika komputerowa. W swoim dorobku pisarka ma wiele powieści młodzieżowych, a te dwie w/w są lekkimi powiastkami napisanymi w formie pamiętnika.
Tematyka owych pamiętników jest typowo młodzieńcza. Nudna szkoła, problemy z rówieśnikami, konflikty rodzinne oraz oczywiście rzecz najważniejsza – pierwsze miłostki i zauroczenia.
Blond, Paula, Liliana i Ania to koleżanki z klasy, które są zafascynowane swoją nową wychowawczynią. Piękną panią Afrodytą, która urzeka ich swoimi strojami oraz kosztownymi dodatkami i robi prawdziwe zamieszanie w gronie uczennic. Ania nie jest tak do końca wielbicielką pani Afrodyty, ponieważ sama uważa siebie za osobę otwartą i wrażliwą, a w oczach wychowawczyni uchodzi za osobę samolubną, która nie potrafi pracować w grupie. Ania nie cierpi jej zabaw psychologicznych, które co chwilę funduję swojej klasie wychowawczyni.Pani Afrodyta bardzo się stara, aby dobrze poznać swoich uczniów i pragnie zaradzić jak pozbyć się wszelkich problemów. Ale czy to udało się młodej nauczycielce? Sprawdźcie sami sięgając po te dwie książeczki.

Gorąco polecamy!
Danuta Dudek

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: