Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Mielcu

Angela Carter: "Mądre dzieci"

02-08-2011

29 lipca odbyło się kolejne już - drugie w tym miesiącu spotkanie Klubu. Na tapecie – książka Angeli Carter – Mądre dzieci.
Czas wakacyjny nie zmienił grafiku mieleckiego Klubu. Spotykamy się w te letnie miesiące bez przerw. Wprawdzie skład nieco okrojony, ale nie zmienia to atmosfery naszych spotkań. Tym razem dyskusja dotyczyła książki A.Carter – Mądre dzieci. W naszym odczuciu książka lekka, przyjemna i – czy ciekawa – głosy były podzielone. Stąd dyskusja trwała.Jedni dostrzegli dystans i poczucie humoru opisywanych osób i zdarzeń, innych książka nieco nudziła. Problemem spornym była kwestia – co książka wnosi?, jaki był cel, przesłanie powieści. Urozmaicenime wieczoru był pokaz zdjęć z Norwegii naszego Klubowicza. Spotkanie okraszone pysznym ciastem, dużą dawką humoru (jak zwykle) i przyjacielską atmosferą. Planowaliśmy wycieczkę rowerową, ale na planach tym razem pozostało.
Na spotkanie przybyło 11 osób. Za miesiąc (26  sierpnia) czytamy „Składaną wannę’ Małgorzaty Niezabitowskiej.

Marta Nowakowska

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: