Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Mielcu

Olga Rudnicka: Natalii 5"

30-11-2011

Ostatnie, andrzejkowe spotkanie mieleckiego DKK odbyło się 25 listopada, tradycyjnie w piątek. Zamiast lania wosku, skupiliśmy się na rozwiązywaniu zagadek „Natalii 5” Olgi Rudnickiej.
Książka bardzo nam się podobała – jednogłośnie. „Natalii 5” czyta się expressowo (mimo dużej objętości). Książka wciąga już od początkowych stron. Olga Rudnicka stworzyła ciekawy kryminał z wartką akcją. Misternie skonstruowana fabuła jest opleciona dużą dawką humoru. Postaci są zabawnie scharakteryzowane, są realne, pełne życia i uroku. Książka napisana lekkim piórem. To wszystko sprawia, że książka jest urokliwa, ciekawa i nie można się od niej oderwać. Olga Rudnicka umie rozbawić. Książkę polecam, szczególnie na te jesienne dni.
Pozostając w atmosferze jesienno-zimowej aury, w grudniu czytamy „Księgę jesiennych demonów” Jarosława Grzędowicza.
Spotkanie – w naszym stałym gronie – 15 osób. W tym miesiącu dołączyły do nas dwie nowe Klubowiczki. Dyskusja (jak zawsze) żywa i barwna. Spotkanie trwało trzy i pół godz.

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: