Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

System informacji prawnej Legalis

Zapytaj bibliotekarza

 

DKK w Mielcu

Spotkanie z Hanną Kowalewską

17-10-2011

W środę, 12 października 2011 r. odbyło się spotkanie autorskie z Hanną Kowalewską w MBP w Mielcu.
Hanna Kowalewska – jak sama zauważyła – przede wszystkim prozaiczka, ale także poetka, autorka dramatów, słuchowisk i scenariuszy filmowych. Autorka zaprezentowała swój dorobek literacki – cykl książek o Zawrociu, poezje, zbiorki opowiadań.
W przystępny sposób wciągnęła czytelników w świat uczuć „swoich” bohaterów, swoich subiektywnych przeżyć. Autorka opowiadała o swoim warsztacie pracy. Wprowadziła nas w świat Zawrocia, świat PRL-u tak skutecznie, że Klubowicze (DKK) zapragnęli sięgnąć głębiej w tę prozę. Równie sugestywnie świadczy o tym fakt, że po spotkaniu ustawił się ogonek do zakupu książek Hanny Kowalewskiej.
Spotkanie odbyło się w Czytelni Głównej MBP w Mielcu. Zgromadziło Klubowiczów – w części oraz czytelników naszej Biblioteki. Spotkanie trwało 2 godziny.


Marta Nowakowska

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: