Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Łańcucie

Ally Carter: "Powiedziałabym ci, że cię kocham, ale...”

20-04-2011

W piątek (15.04.2011.) odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla młodzieży, którego bohaterkami, a raczej superbohaterkami byłyDziewczyny z Akademii Gallagher” z tomu „Powiedziałabym ci, że cię kocham, ale...” Ally Carter.
Serią „Dziewczyny z Akademii Gallagher”autorka odniosła niebywały sukces, książki trafiły na najważniejsze amerykańskie listy bestsellerów. W Polsce wydano już drugi tom "Tylko mi nie wierz", który mamy ochotę przeczytać.

Oto recenzja powieści napisana przez jedną z klubowiczek, która być może i Was do tego zachęci.

Książka Powiedziałabym ci, że cię kocham, ale…”opowiada o przygodach młodych dziewcząt, których życie nie przypomina ani trochę tego, które wiodą ich rówieśniczki. Mają niesamowite talenty, inteligencję, rodziców agentów. Mimo tego opinia o nich nie jest zbyt pochlebna. W „zwykłym” środowisku uchodzą za rozpieszczone i zapatrzone w siebie nastolatki.
Jedną z głównych bohaterek jest Cameron - córka dyrektorki Akademii Gallagher. Pokrewieństwo to jednak nie przeszkadza jej w świetnych kontaktach z innymi uczennicami i wysokich wynikach w nauce. Świetnie sobie radzi i pnie się w górę jako agent. Wszystko idzie jak po przysłowiowym maśle, aż do czasu, gdy w jej życie wkrada się pewna osoba.
Czy uczucie pozwoli wytrwać w dalszej nauce i karierze? A może sprawi, że zejdzie ona na boczny tor? Tego dowiecie się po przeczytaniu tej niezwykłej książki.
Uważam, że powieść jest bardzo ciekawa. Napisana jest młodzieżowym, luźnym językiem przez co łatwo ją odbierają młodzi czytelnicy. Dodatkowo książka opowiada o nietypowym życiu, dzięki czemu można na chwilę oderwać się od rzeczywistości i pobyć „w innym świecie”.

Małgorzata Krowicka, lat 17

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: