Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Kolbuszowej

Spotkanie z Martą Fox

19-05-2011

13 maja naszą Bibliotekę odwiedziła Pani Marta Fox - ceniona autorka szeregu książek dla młodzieży i o młodzieży, ale również powieściopisarka literatury dla dorosłych oraz poetka.

Spotkanie, w którym głównie wzięła udział młodzież z Gimnazjum Nr 2 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej odbyło się w ramach projektu Instytutu Książki "Tu czytamy" Dyskusyjne Kluby Książki i było miłym zakończeniem Tygodnia Bibliotek. Pani Marta w niezwykle miły i bezpośredni sposób nawiązała kontakt z młodzieżą, podkreślając jakie ich problemy porusza w swojej twórczości oraz opowiadając o tym skąd, jako dorosła kobieta  czerpie o nich wiedzę. Przeczytane przez Nią fragmenty książek zachęciły do sięgnięcia po lekturę, szczególnie, że możliwym stało się "zdobycie" jej wraz z autografem i dedykacją samej autorki. Opowiedziane anegdoty przekonały młodzież, że w dorosłych czasem zostaje "coś' z dziecka i jak to jest piękne oraz nie raz w życiu

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: