Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Jodłowej

Marta Madera: " Kroplówka z marzeniami'

18-11-2011

Dnia 18 listopada 2011 roku odbyło się 3 spotkanie DKK dla dzieci, na którym omawialiśmy książkę Marty Madery „Kroplówka z marzeniami”.
Książka opowiada o przeżyciach 13-letniej Lilki, która po wypadku samochodowym, długim pobycie w szpitalu musi na rok przenieść się z rodzinnego Mielca do Krakowa, zostawić swoje przyjaciółki, chłopaka i rodzeństwo, zostawić całe dotychczasowe życie. Mieszkać będzie wraz ze swoją ekscentryczną ciotką Fioną. Książka ta jest świetną opowieścią o dojrzewaniu, przepełniona emocjami, uczuciami, ciepłem. Plusem książki są rozmowy Lilki z ciotką Fioną, które ukazują jak poprzez szczerą rozmowę można wpłynąć na młodych ludzi, ustrzec ich przed popełnianiem błędów, przed używkami.
Książka bardzo przypadała do gustu klubowiczom, poruszone są w niej problemy dobrze znane wszystkim nastolatkom i nie tylko. Dzięki tej książce udało nam się zrozumieć, na czym polega odpowiedzialność i radzenie sobie z przeciwnościami losu.


/moderator Agnieszka Szewczyk/
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: