Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Jodłowej

Spotkanie z Anną Onichimowską

10-06-2011

8.06.2011 r. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej odbyło się spotkanie autorskie w ramach DKK z Anną Onichimowską. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy klubowicze, zaproszona klasa ze SP nr 1 w Jodłowej oraz dyrektor GCKiCz w Jodłowej.
Anna Onichimowska uprawiała wszystkie gatunki literackie. Najbardziej znana jest jako pisarka oraz autorka scenariuszy radiowych i telewizyjnych. Jest autorką ponad 30 książek dla dzieci i młodzieży. Należy do nielicznego grona pisarzy, którzy w swojej twórczości poruszają problem narkomanii. Jej książka „Hera moja miłość” od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
W trakcie spotkanie dzieci zadawały pytania pisarce : Jak długo pisze jedną książkę ?, Jaką książkę lubiła najbardziej w dzieciństwie?, Czy Krzysztof Pączek był autentyczną postacią? Którą ze swoich książek lubi najbardziej? I wiele innych.

Wszyscy klubowicze otrzymali nagrody książkowe z autografem autorki a dodatkową nagrodą i wielkim zaszczytem był fakt, że otrzymali je z rąk pisarki.
W podziękowaniu, za przybycie do Jodłowej i za ciekawe spotkanie, klubowicze wręczyli autorce drobny upominek i bukiet kwiatów.

Agnieszka Szewczyk – moderator DKK

 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: