Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Jodłowej

Anna Onichimowska: "Samotne wyspy i storczyk"

01-06-2011

Dnia 27 maja 2011 roku odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym spotkania DKK dla dzieci i młodzieży. Ostatnio omawialiśmy książki Anny Onichimowskiej „ Samotne wyspy i storczyk” (DKK dla młodzieży) oraz „Najwyższa góra świata”, „Gdzie jesteś tatusiu?” (DKK dla dzieci), ponieważ pani Onichimowska zagości u nas w czerwcu.
Głównym bohaterem książki „Samotne wyspy i storczyk” jest 18-letni Maciek, który nie dostał się na ASP. Jego rodzice się rozwiedli, „wyzwolona „ mama-Irena spodziewa się kolejnego dziecka a ojciec mieszka z nową rodziną we Włoszech. Książka opowiada o dorastaniu do prawdziwej miłości opartej nie tylko na seksie i miłosnych przygodach. Porusza trudne problemy dorastania i wyborów życiowych.
„Gdzie jesteś tatusiu?” to książka interesująca i bardzo ciekawa, która opowiada o przygodach Kuby i Pawła. Chłopcy wyruszają do Afryki w poszukiwaniu swojego zaginionego taty.

Wszystkie książki bardzo podobały się klubowiczom i gorąco je polecamy!


Agnieszka Szewczyk
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: