Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Jodłowej

Anna Onichimowska: "Koniec świata i poziomki"

24-03-2011

Dnia 18 marca 2011 r. odbyło się 6 dla młodzieży i 7 dla dzieci spotkanie DKK, na którym omawialiśmy książkę Anny Onichimowskiej „ Koniec świata i poziomki”.
Gdzie jest koniec świata, jakie przygody i niespodzianki czekają na rodzinę Karolka, kogo spotkają w czasie swojej wyprawy i kim jest dziwny, łysy człowiek z wiecznym katarem ? Właśnie tego wszystkiego można dowiedzieć się czytając tę książkę. Polecam!
A oto kilka wypowiedzi klubowiczów na temat lektury:
Kamil „Książka „Koniec świata i poziomki” jest zabawna. Zawiera mnóstwo elementów fantastycznych np. kompas wskazujący Józka. Tę książkę czyta się bardzo dobrze. Można w niej dopatrzeć się braterskiej miłości oraz odwagi, wzajemnej pomocy . Ta książka to dobre połączenie humoru i fantastyki. Polecam ją wszystkim, którzy lubią przenieść się w świat fantazji”.
Marta „ Książka Anny Onichimowskiej „Koniec świata i poziomki” bardo mi się podobała. Opisuje rodzinę, która przeżywa wiele ciekawych przygód szukając końca świata. Polubiłam Karolka za jego odwagę i bohaterstwo”.
Paulina „ Bardzo podobała mi się książka „Koniec świata i poziomki”. Była tak interesująca, że nie potrafiłam się od niej oderwać”.
Arek „ Książka „Koniec świata i poziomki” była fajna ale trochę dziwna. Z podobną książką nie spotkałem się jeszcze nigdy, ale gorąco polecam”.

Agnieszka Szewczyk
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: