Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Jodłowej

Katarzyna Majgier: "Miłość ci wszystko wyPaczy"

25-11-2011

Dnia 25 listopada odbyło się  kolejne spotkanie DKK dla młodzieży, na którym omawialiśmy książkę autorstwa Katarzyny Majgier „Miłość ci wszystko wyPaczy”.

Paulina napisała:
„Czasami przemyślenia i wypowiedzi Anki mnie irytowały. Głowna bohaterka jak i jej przyjaciółki oraz inne postacie są bardzo ciekawe. Książka lekka, łatwa i przyjemna. Porusza kilka dość ważnych problemów współczesnych nastolatek. Ania była „zaślepiona” miłością do Janka, nie widziała jaki on jest beznadziejny. Szkoda, że nie zauważyła szczerych intencji i uczuć jakimi darzył ją Maks. Podobała mi się ta książka, ponieważ dobrze się kończy. Wystarczy tylko zobaczyć „ukochaną” osobę w kompromitującej sytuacji, a cała fascynacja minie”

Arek napisał:
Historia Ani pokazuje, że miłość może być naprawdę ślepa. Ukochany głównej bohaterki – Janek zwraca na nią uwagę tylko wtedy, gdy chce odpisać zadanie. Podobała mi się jeszcze w tej książce obojętność i „standardzik” Marii z parteru. Dobrze się stało, że Ania wreszcie zobaczyła jaki naprawdę jest Janek i szybko się odkochała”.

Paulina napisała:
Książka opowiada o Ani, która myślała, że nigdy się nie zakocha. Zmieniła zdanie, gdy po feriach do ich klasy dołączył Janek. Ania zakochała w nim od pierwszego wejrzenia, ale bez wzajemności. Dziewczyna uważa go za najfajniejszego chłopaka, z którym chciałaby spędzić resztę swojego życia. Czyta głupie horoskopy. Jednak Janek nie jest nią zainteresowany. Interesuję go tylko odpisywanie od Ani zadań z matematyki, angielskiego i zrobienie strony internetowej na Informatykę. Polecam tę książkę do przeczytania, ponieważ przedstawia rozterki miłosne nastolatek i pokazuje jak łatwo się zakochać i szybko odkochać”.


/moderator Agnieszka Szewczyk/
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: