Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Dębicy

Spotkanie z Arkadiuszem Niemirskim

11-04-2011

Na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy MiPBP Filii Nr 3  w Dębicy w dniu 5.04.2011 r. odbyło się spotkanie z Arkadiuszem Niemirskim, pisarzem,
autorem książek dla młodzieży i dorosłych.Za pomocą prezentacji multimedialnej, opowiadał o swojej karierze, twórczości, historii powieści sensacyjnej i detektywistycznej.
Ciekawe spotkanie zakończone tekstami kabaretowymi w wykonaniu autora.  Po spotkaniu można było nabyć najnowsze książki z autografem pisarza i zrobić sobie pamiątkową fotografię. Oprócz klubowiczek w spotkaniu wzięła udział młodzież z pobliskiegoGimnazjum Nr 3.
 

Grażyna Mordecka

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: