Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

 

 

DKK w Dębicy

Ferenc Mate : "Mądrość Toskanii"

25-02-2011

W dniu 25.02.2011r. odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Omawiana była książka Ferenca Mate  „Mądrość Toskanii”. Inna, niż wcześniej czytane, o pięknych zakątkach Toskanii. Realne wydają się tylko opisy wsi toskańskiej. Reszta to opis sielanki wiejskiej i recepta na bezstresowe życie.
Dla miłośników podróżowania i poznania nowych kultur i tradycji włoskich, książka ta jest doskonałym przewodnikiem. W dobie podróżowania po Europie i świecie kraina ta jest ciekawym miejscem do spędzenia np. urlopu.Książka ta była dobrą odskocznią od dotychczas czytanych pozycji.

 

Następne spotkanie 25.03.2011 r.
Omawiana będzie książka Grażyny Plebanek  „Nielegalne związki”,
Grażyna Mordecka

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: