Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Cieszanowie

Roma Ligocka: "Czułość i obojętność"

25-08-2011

 Książka Czułość i obojętność” Romy Ligockiej była tematem dyskusji na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Cieszanowie w dniu 25.08.2011 r. Rozpoczęto od powitania przybyłych uczestników przez moderatora i krótkiego przedstawienia osoby autorki, co wydawało się ważnym, by lepiej zrozumieć pytania jakie autorka zadaje w książce i jakie sprawy są dla niej interesujące. Następnie jeden z uczestników dyskusji przeprowadził bardzo staranną analizę treści zawartych w książce, zwracając uwagę również na formę literacką i ilustracje wykonane przez samą autorkę. Po tej wyczerpującej analizie głos zabierali inni uczestnicy ,których odbiór książki był nieco inny lub chcieli coś jeszcze uzupełnić. Ogólnie książka została przyjęta bardzo pozytywnie i uznana za godną polecenia innym czytelnikom. Na zakończenie spotkania zaproponowano członkom klubu kolejną książkę do omówienia na następnym spotkaniu, a będzie to ” Inna wersja życia” Hanny Kowalewskiej. Uczestnicy spotkania otrzymali również 3 promocyjne egzemplarze powieści Marcii Willett pt.” Letni domek ”, celem uzyskania informacji na temat przyjęcia książki przez czytelników.
Marta Kopciuch
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: