Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Cieszanowie

Hanna Kowalewska: "Przelot bocianów'

29-12-2011

 Ostatnie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Cieszanowie w roku 2011, odbyło się 29 grudnia .Omawialiśmy ostatnią część cyklu o Zawrociu Hanny Kowalewskiej pt.”Przelot bocianów”. Ponieważ spotkanie odbywało się w okresie świątecznym, staraliśmy się by odbyło się również w świątecznej atmosferze. W pierwszej części spotkania dokonaliśmy krótkiego podsumowania cyklu o Zawrociu i ostatnia jego część „Przelot bocianów”, która najbardziej przypadła do gustu uczestniczkom spotkania. Wydarzenia z życia głównej bohaterki Matyldy, jak również innych postaci związanych z Zawrociem; ich poszukiwania i dokonywane wybory przywodziły na myśl wydarzenia z życia realnego i o tym rozmawiano w drugiej, mniej oficjalnej części spotkania przy kawie i ciasteczkach.

 

Na następne spotkanie, planowane 26 stycznia 2012 roku wybrano książkę Jerzego Stuhra pt.”Stuhrowie: historie rodzinne”.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: