Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Cieszanowie

Spotkanie organizacyjne

31-03-2011

31 marca 2011 roku o godzinie 17:00 odbyło się pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na który zostali zaproszeni dorośli czytelnicy.

Na spotkaniu uczestnicy obejrzeli film o Dyskusyjnych Klubach Książki w Polsce, opowiadający o zasadach ich funkcjonowania. Moderatorem cieszanowskiej grupy DKK jest bibliotekarka Marta Kopciuch. Pierwszą książka jaką uczestnicy dostali do przeczytania jest "Rauska" T. Oleś-Owczarkowej". W spotkaniu wzięła także udział red. "Nad Brusienką" Agnieszka Kopciuch. Uczestnicy zadeklarowali chęć wyjazdów do kina, teatru czy też plenerów z książką. Wszystkie spotkania odbywać się będą raz w miesiącu, w ostatni czwartek jak za króla Sasa...

Książki do przeczytania, bezpłatnie, dostarcza Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Rzeszowie. Wyboru tytułu dokonuje cieszanowski moderator.

Na spotkaniu przedstawiana była prezentacja multimedialna dotycząca historii kina niemego. Uczestnicy zostali zapoznani z początkami filmu aż do roku 1927, kiedy to powstał pierwszy film dźwiękowy. Biblioteka zaprezentowała na ekranie wszystkie poruszane podczas prezentacji filmy.
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: