Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Cieklinie

Wakacyjne lektury

12-09-2011

W ostatni wakacyjny poniedziałek ( 29.08) młodzież należąca do DKK w Cieklinie spotkała się by porozmawiać o polecanych przez Maćka książkach. Były to Próba ognia i Nagła śmierć obie autorstwa Jacka Higginsa i Justina Richardsa.

Obie książki opowiadają o przygodach dwójki nastolatków. W pierwszej dowiadujemy się, że bliźniaki Jade i Rich straciły w wypadku matkę i mają zamieszkać z ojcem, którego nigdy nie widziały. Wspólne życie nie bardzo im się układa. Są źli, że muszą pozostawić swoich przyjaciół i wszystko, co znają. I wtedy ich ojciec zostaje porwany, a oni postanawiają mimo wszystko ruszyć mu na pomoc.
W drugiej John Chance, tajny agent pomaga bankierowi mafii, który chce przekazać policji dowody przeciwko swoim szefom. W walkę zostają wciągnięte bliźnięta. Richa porwano, a Jade, John Chance i jego przyjaciel ruszają mu na ratunek.
 

Moim zdaniem książki są świetne. Wciągają od pierwszej strony. Polecam wszystkim, którzy lubią czytać.
Maciek

Fabuła wciągająca i fajna, ale główni bohaterzy wkurzali mnie czasem swoim dziecinnym zachowaniem.
Anita

 

Oceniam 10 na 10 punktów. Akcja trzyma w napięciu, świetnie i szybko się czyta, chociaż przygody jakie przeżywają bliźniaki są trochę nierealne.
Tomek

Dobra lektura na wakacje, niesamowite przygody.
Piotrek
 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: