Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

 

DKK w Bukowcu

Paul Evans: "Stokrotki w śniegu"

27-04-2011

W dniu 27 kwietnia 2011 r. odbyło się spotkanie DKK, na którym omawialiśmy książkę Richarda Paula Evansa pt. "Stokrotki w śniegu". To piękna, wzruszająca opowieść o sile miłości i nadziei; opowiada o tym, że najważniejsza w życiu jest rodzina, że tylko kochając i będąc kochanym, można odnaleźć własną drogę w życiu. Lektura książki skłania czytelnika do zadania sobie pytania - jak dalej postępować, by życie nasze miało sens.
Pytanie szczególnie ważne dla naszych Klubowiczów, bo właśnie przeżyliśmy okres Świąt Wielkiejnocy. Z dyskusji wysnuliśmy jeszcze jeden wniosek: każdy z nas, w którymś momencie tej książki odnajdzie siebie, a ona pomoże przekonać nas o potrzebie zmienienia czegoś na lepsze.
Następne spotkanie zaplanowaliśmy na 25 maja br., omawiać będziemy książkę M. Kalicińskiej "Zwyczajny Facet".

Halina Krzych 

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: