Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

Logowanie do SOWA2

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

 

nr GG 18 66 66 43

fb WiMBP

Wirtualna Kolekcja Czasopism

Archiwum wydarzeń 2018

Seniorzy w Wypożyczalni Głównej - relacja

10-12-2018

Seniorzy w Wypożyczalni Głównej

 

Mikołajkowe spotkanie w Klubie Miłośników Kultury, Literatury i Biblioteki działającym od kilku lat w Wypożyczalni Głównej WiMBP w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 33A miało uroczystą oprawę i odbyło się przy świątecznie udekorowanym stole oraz przy dźwiękach kolęd.

Ostatnie w tym roku przedświąteczne spotkanie upłynęło w bardzo serdecznej atmosferze, wzajemnych życzeń i wymiany sympatycznych prezentów, często wykonanych własnoręcznie.

Nie obyło się również bez zadań ćwiczących umysł i zawierających dodatkowe nowe informacje dotyczące tematu konkursu. Jako że spotkanie miało miejsce 6 grudnia to konkurs nosił tytuł „Z Mikołajem za pan brat” i obejmował rebus z hasłem, krzyżówkę tematyczną z hasłem i test zawierający 11 pytań z dwoma odpowiedziami tak lub nie.

Maria Gut-Sądaj obdarowywała wszystkich bardzo ładnie zapakowanymi piernikowymi choinkami, Bożena Lenar upiekła piernikowe gwiazdki, dzwoneczki, serduszka  i choinki z kolorową posypką, Helena Feret wykonała mieniącego się brokatem białego anioła do powieszenia na choinkę, Ewa Kubicz przybyła z czekoladowymi mikołajami, a Krystyna Wysopal i Irena Zajko z czekoladowymi baryłkami. W ciekawym konkursie wzięli także udział: Ewa Zofia Jek, Eleonora Kocur, Lucyna Lwowska, Jacek Oronowicz, Stefania Rzeszutek, Janina Sobczak, Michał Szuper.

Zadania przygotowała Magdalena Żyła, spotkanie zorganizował i prowadził Włodzimierz Ratyński, okolicznościowy plakat zaprojektowała Małgorzata Kubicz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom klubu za miłą atmosferę, prezenty i dobrą zabawę przy rozwiązywaniu zadań. Życzymy miłych, rodzinnych świąt oraz wiele szczęścia w Nowym Roku. Do zobaczenia w styczniu 2019 r.

Włodzimierz Ratyński

---------------------------------------------------------------------------------

GALERIA

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: