Archiwum wydarzeń 2017

Wiem wszystko o COP - Wypożyczalnia Główna - relacja

28-12-2017

Wiem wszystko o COP - konkurs w Wypożyczalni Głównej

20 listopada 2017 r. Wypożyczalnia Główna WiMBP w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 33A przygotowała ciekawą imprezę dla młodzieży szkolnej w ramach obchodów 80. rocznicy powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego.

Konkurs pod tytułem „Wiem wszystko o COP” miał formę testu zawierającego 15 pytań z trzema wersjami odpowiedzi do wyboru.

Poprzez konkurs chcieliśmy zachęcić młodzież do zapoznania się z historią regionu oraz zainteresować literaturą historyczną związaną z miejscami, w których przyszło im mieszkać i uczyć się. Pomóc w tym miała między innymi wystawa książek omawiających historię COP oraz szereg interesujących pytań zawartych w teście.

Dziesięciu uczestników o najwyższej licznie punktów zdobyło nagrody ufundowane przez WiMBP w Rzeszowie, którymi były karty prezentowe do salonów Empik.

Marcin Kornafel i Mateusz Ziąber zdobyli po 13 punktów, a Martyna Urbaniak, Julia Ząbek i Karolina Dziechowska po 12.

Wszyscy uczestnicy to młodzież mieszkająca w Internacie Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie chętnie odwiedzająca tutejszą Wypożyczalnię Główną nie tylko jako uczestnicy imprez ale przede wszystkim jako stali czytelnicy.

W komisji konkursowej udział wzięli wychowawcy z Internatu ZSE Katarzyna Chudzik i Marta Rusin oraz Włodzimierz Ratyński z WG.

Młodzieży gratulujemy zdobytej wiedzy i zdobytych nagród.

------------------------------------------------------------------------------------