Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Biuletyn Informacji Publicznej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
23862095 razy

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

 


 


Kierunek Interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

SBP

DKK

Legimi

 

Logowanie do SOWA2

 

Deklaracja dostępności

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zapytaj bibliotekarza

fb WiMBP

 

Archiwum wydarzeń 2016

Wyniki XIII. Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Anioły, aniołki, aniołeczki i ich ciekawe książeczki. Zaczytany anioł”

29-12-2016

Wyniki XIII. Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

„Anioły, aniołki, aniołeczki i ich ciekawe książeczki. Zaczytany anioł”

 

 

29 grudnia 2016 r. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży, przy ul. Słowackiego 11 w Rzeszowie, odbyło się rozstrzygnięcie XIII. Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Anioły, aniołki, aniołeczki i ich ciekawe książeczki. Zaczytany anioł”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 23 oraz Szkołę Podstawową nr 2 pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie

 

Jury w składzie:

Anna Prędka – plastyk Teatru Maska w Rzeszowie, przewodnicząca komisji,

Renata Pasternak – kierownik Działu Udostępniania Zbiorów WiMBP w Rzeszowie,

Agnieszka Dworak – kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży WiMBP w Rzeszowie,

Paulina Prędka – członek komisji,

 

dokonało oceny 308 prac plastycznych płaskich i przestrzennych, uczniów z 36 szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic, 2 Domów Kultury w Rzeszowie, w dwóch kategoriach:

I kategoria: kl. I-III – prace płaskie, prace przestrzenne

II kategoria: kl. IV-V – prace płaskie, prace przestrzenne

 

 

I kategoria wiekowa (kl. I-III):

 

Sześć równorzędnych nagród otrzymali:

1. Joanna Florczak – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Rzeszowie (op. Beata Węgrzyn)

2. Łucja Furtak – Zespół Szkół w Łące (op. Barbara Gołojuch)

3. Marlena Jamioł – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Rzeszowie (op. Renata Jakubek)

4. Patryk Ksiądz – Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie (op. Maria Łyszczarz)

5. Igor Sinica – Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie (op. Ewa Rogozińska-Sinica)

6. Oliwia Surowiec – Szkoła Podstawowa nr 19 w Rzeszowie (op. Marlena Malinowska)

 

Trzynaście równorzędnych wyróżnień otrzymali:

1. Szymon Babiarz – Szkoła Podstawowa nr 4 w Rzeszowie (op. Anna Sztaba)

2. Julia Cabała – Szkoła Podstawowa nr 23 w Rzeszowie (op. Małgorzata Haligowska)

3. Julia Grabicka – Szkoła Podstawowa nr 12 w Rzeszowie (op. Maria Lipska)

4. Jakub Klim – Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie (op. Agnieszka Lewieniec)

5. Lila Kordas – Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie, ul. Osmeckiego 51 (op. Elżbieta Ficek)

6. Gabriela Matuszewska – Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie, ul. Osmeckiego 51 (op. Elżbieta Ficek)

7. Amelia Meskuła – Szkoła Podstawowa w Kielnarowej (op. Izabela Liskowicz)

8. Zofia Pacześniak – Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie

9. Mateusz Pióro – Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie (op. Halina Kielar, Małgorzata Kwaśnik)

10. Iga Podkalicka – Szkoła Podstawowa nr 11 w Rzeszowie (op. Agnieszka Sowa)

11. Kaja Tieleszewska – Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie (op. Agata Gruba)

12. Maja Wróbel – Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie (op. Dorota Jaskot)

13. Milena Porada – Zespół Szkół w Nowej Wsi (op. Anna Mazur).

 

 

II kategoria wiekowa (kl. IV-VI):

 

Dziewięć równorzędnych nagród otrzymali:

1. Zuzanna Hess – Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym (op. Teresa Flak)

2. Lena Kokoszka – Szkoła Podstawowa nr 8 w Rzeszowie (op. Tamara Machowska-Kinasz)

3. Kamila Jasińska – Szkoła Podstawowa w Kielnarowej (op. Izabela Liskowicz)

4. Luiza Maślanka – Zespół Szkół nr 4 w Rzeszowie (op. Maria Piekarz)

5. Emilia Miłek Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie (op. Barbara Mindziak)

6. Justyna Pacześniak – Szkoła Podstawowa nr 5 w Rzeszowie (op. Urszula Moskwa-Romańczuk)

7. Paweł Synoś – Szkoła Podstawowa w Nowym Borku (op. Ewa Gawińska)

8. Katarzyna Wiśniewska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Rzeszowie (Małgorzata Konopelska)

9. Julia Wołczyk – Szkoła Podstawowa nr 11 w Rzeszowie (op. Barbara Wolańska)

 

Dziesięć równorzędnych wyróżnień otrzymali:

1. Wiktor Bukowski – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Rzeszowie (op. Beata Mikuła)

2. Zyta Cebula – Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie (op. Marta Banek)

3. Zuzanna Flak – Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim (op. Ewa Skop)

4. Kamila Jarych – Osiedlowy Dom Kultury „KARTON” w Rzeszowie (op. Edyta Choma)

5. Karolina Kapustyńska – Zespół Szkół w Jasionce (op. Elżbieta Orłoś, Dorota Gnyp)

6. Karol Nowocień – Zespół Szkół nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Rzeszowie (op. Jolanta Kasprzyk)

7. Kinga Piczak – Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie (op. Elżbieta Ficek)

8. Zuzanna Rumak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Rzeszowie (op. Janina Libuszowska)

9. Kacper Suski – Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie (op. Barbara Kochan)

10. Miłosz Wójcik – Szkoła Podstawowa nr 24 w Rzeszowie (op. Anna Kuśnierz)

 

 

Nagrody WiMBP w Rzeszowie:

 

I kategoria wiekowa (kl. I-III)

Dawid Pękala – Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym (op. Barbara Słotarska)

Weronika Ruszel – Szkoła Podstawowa nr 12 w Rzeszowie (op. Maria Lipska)

 

II kategoria wiekowa (kl. IV-VI)

Natalia Probola – Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie (op. Marta Banek)

Anna Krzak – Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym (op. Teresa Flak).

 

 

Nagrody Specjalne Teatru Maska:

 

I kategoria wiekowa (kl. I-III)

Nikola Romanowska – Szkoła Podstawowa nr 23 w Rzeszowie (op. Dominika Początek)

 

II kategoria wiekowa (kl. IV-VI)

Oliwia Kapuścińska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Rzeszowie (op. Urszula Moskwa-Romańczuk)

 

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród, dyplomów i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 9 stycznia 2017 r. o godz. 8.30 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży WiMBP w Rzeszowie, przy ul. Słowackiego 11.

 

Zapraszamy laureatów, wyróżnionych wraz z opiekunami.

 

Agnieszka Dworak

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: