Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

Logowanie do SOWA2

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

 

nr GG 18 66 66 43

fb WiMBP

Wirtualna Kolekcja Czasopism

Archiwum wydarzeń 2006

Rozstrzygnięcie konkursu "Dzieci Brzechwie"

09-06-2006

 

9 czerwca 2006 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży rozstrzygnięto ogólnomiejski konkurs plastyczny DZIECI BRZECHWIE. Otwarciu wystawy towarzyszyło głośne czytanie tekstów Jana Brzechwy i Juliana Tuwima w ramach kampanii CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. Pan Marek Czarnota, znany rzeszowski regionalista, bibliofil oraz redaktor Radia Rzeszów pan Andrzej Dańczyszyn pięknie interpretowali znane utwory, natomiast dzieci z klasy I Sz.P. Nr 1 zaproponowały przedstawienie teatralne GRZYBY wg Jana Brzechwy.


Na konkurs wpłynęło 1060 prac uczniów Przedszkoli, Szkół Podstawowych, Miejskich Domów Kultury i Placówki Oświatowo-Wychowawczej. Komisja po wnikliwej analizie prac, uwzględniając ich zgodność z regulaminem konkursu, samodzielność, pomysłowość autorów, ich wyobrażnię i talent plastyczny przyznała nagrody i wyróżnienia książkowe.

 

I kategoria wiekowa - wiek przedszkolny

 

Nagrody otrzymują :

1. Marcelina Bobeł - Przedszkole Publiczne Nr 37 w Rzeszowie
2. Łukasz Pitrus - Przedszkole Publiczne Nr 8 w Rzeszowie
3. Magdalena Soczewka - Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie

 

Wyróżnienia otrzymują :

1. Katarzyna Standyło - Przedszkole Publiczne Nr 40 w Rzeszowie
2. Małgorzata Kocór - Przedszkole Publiczne Nr 32 w Rzeszowie
3. Zuzanna Jandziś - Przedszkole Publiczne Nr 2 w Rzeszowie
4. Weronika Knap - Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie
5. Aleksandra Roman - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
6. Karol Piróg - Przedszkole Publiczne Nr 40 w Rzeszowie
7. Adrian Spałek - Świetlica Ogrodu Jordanowskiego w Rzeszowie
8. Kacper Curzytek - Przedszkole Publiczne Nr 15 w Rzeszowie
9. Klaudia Sikora - Przedszkole Publiczne Nr 37 w Rzeszowie
10. Dominika Sobczyk - Przedszkole Publiczne Nr 29 w Rzeszowie
11. Mateusz Pomianek - Przedszkole Publiczne Nr 18 w Rzeszowie
12. Jadwiga Kurdziel - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Rzeszowie
13. Karolina Kusibab - Przedszkole Publiczne Nr 8 w Rzeszowie
14. Julia Kret - Przedszkole Publiczne Nr 9 w Rzeszowie
15. Sylwia Gorczyńska - Przedszkole Publiczne Nr 18 w Rzeszowie
16. Dominika Adamczyk - Przedszkole Publiczne Nr 9 w Rzeszowie
17. Sebastian Dziuba - Niepubliczne Przedszkole Parafialne w Kupnie
18. Gabriela Kołodziej - Przedszkole Publiczne Nr 29 w Rzeszowie
19. Wiktor Paligaca - Przedszkole Publiczne Nr 18 w Rzeszowie
20. Maja Piołunkowska - Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie

 

II kategoria wiekowa - uczniowie klas I - III szkoły podstawowej

 

Nagrody otrzymują :

1. Klaudia Furman - Szkoła Podstawowa Nr 10
2. Miłosz Mikuła - OKK "GWAREK" w Rzeszowie
3. Lysane Plante - Zespół Szkół Społecznych Nr 1 w Rzeszowie

 

Wyróżnienia otrzymują :

1. Katarzyna Janiec - Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie
2. Marek Szczepanik - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie
3. Julia Jodłowska - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie
4. Dominika Gajewska - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie
5. Emilia Kudasik - Świetlica Ogrodu Jordanowskiego w Rzeszowie
6. Beata Mamczur - Zespół Szkół Społecznych Nr 1 w Rzeszowie
7. Maja Syrylak - Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
8. Kacper Bielas - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rzeszowie
9. Magdalena Leszczyc - Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
10. Magdalena Kwiatek - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie
11. Sebastian Drążek - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie
12. Michał Olech - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie
13. Kinga Jaworek - Szkoła Podstawowa Nr 19 w Rzeszowie
14. Gabriela Bednarz - Szkoła Podstawowa Nr 17 w Rzeszowie
15. Karolina Działo - Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
16. Aleksandra Nowicka - Szkoła Podstawowa w Trzebownisku
17. Katarzyna Kozłowska - Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie


III kategoria wiekowa - uczniowie klas IV- VI szkoły podstawowej

 

Nagrody otrzymują :

1. Kinga Hamama - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie
2. Beata Pacholicka - Szkoła Podstawowa Nr 28 w Rzeszowie
3. Filip Różański - Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie


Wyróżnienia otrzymują :

1. Agata Chmiel - Szkoła Podstawowa Nr 12 w Rzeszowie
2. Aleksandra Kuś - Szkoła Podstawowa Nr 19 w Rzeszowie
3. Joanna Kwasek - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie
4. Marlena Słowik - Osiedlowy Dom Kultury "Pobitno"
5. Dariusz Niźnik - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie
6. Karolina Sadło - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Rzeszowie
7. Agnieszka Filipek - Szkoła Podstawowa Nr 8 w Rzeszowie
8. Laura Kunysz - Osiedlowy Dom Kultury "Pobitno"
9. Bartosz Lew - Osiedlowy Dom Kultury "Pobitno
10. Klaudia Wrona - Szkoła Podstawowa w Białej

 

Wyróżnienia specjalne otrzymują :

1. Jakub Włodyka - Szkoła Podstawowa Nr 10 (dziecko ze sprzężonymi niesprawnościami)
2. Marcin Mosny - Szkoła Podstawowa Nr 10 (dziecko ze sprzężonymi niesprawnościami)
3. Maksymilian Wróbel - Szkoła Podstawowa Nr 10 (dziecko ze sprzężonymi
niesprawnościami)
4. Krystian Pasternak - Szkoła Podstawowa Nr 10 (dziecko ze sprzężonymi
niesprawnościami)
5. Jakub Brzeski - Szkoła Podstawowa Nr 10 (dziecko ze sprzężonymi niesprawnościami)
6. Michał Motyka - Szkoła Podstawowa Nr 10 (dziecko ze sprzężonymi niesprawnościami)
7. Sabina Rosół - Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF
8. Marzena Puchała - Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF
9. Anna Buszta - Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF
10. Katarzyna Mac - Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF
11. Agnieszka Kogut - Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF
12. Joanna Chłanda - Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF
13. Mateusz Papuga - Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF
14. Hubert Trześniowski - Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: