Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Biuletyn Informacji Publicznej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
23815803 razy

Pogoda

Swiat Pogody .pl

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

 


 


Kierunek Interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

SBP

DKK

Legimi

 

Logowanie do SOWA2

 

Deklaracja dostępności

Przeszłość w pamiątkach ukryta

Academica - Cyfrowa Biblioteka Publikacji Naukowych

System informacji prawnej Legalis

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zapytaj bibliotekarza

fb WiMBP

 

Archiwum wydarzeń 2004

Rozstrzygnięcie konkursu "Rzeszów wczoraj i jutro"

03-06-2004

Na ogólnomiejski konkurs plastyczny "Rzeszów wczoraj i jutro" zorganizowany z okazji 650- lecia miasta Rzeszowa i kampanii "Cała Polska czyta dzieciom" wpłynęło 723 prace uczniów rzeszowskich szkół podstawowych, przedszkoli i pracowni plastycznych miejskich domów kultury.


Komisja po wnikliwej analizie prac, uwzględniając ich zgodność z regulaminem konkursu, pomysłowość autorów w realizacji zaproponowanego tematu, ich wyobraźnię i talent plastyczny, przyznała nagrody i wyróżnienia:

 

I Kategoria wiekowa - wiek przedszkolny

1. Pierwszą nagrodę otrzymuje:
Krzysztof Janicki - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
2. Drugą nagrodę otrzymuje:
Paulina Maciaszek - Przedszkole Publiczne Nr 9 w Rzeszowie
3. Trzecią nagrodę otrzymuje:
Małgorzata Gut - Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie

30 równorzędnych wyróżnień :
1. Sławomir Reguła - Przedszkole Publiczne Nr 16 w Rzeszowie
2. Karol Matłok - Przedszkole Publiczne Nr 16 w Rzeszowie
3. Jagoda Mazurkiewicz - Przedszkole Publiczne Nr 5 w Rzeszowie
4. Mikołaj Tama - Przedszkole Publiczne Nr 5 w Rzeszowie
5. Julia Wierzbińska - Przedszkole Publiczne Nr 9 w Rzeszowie
6. Katarzyna Miśta - Przedszkole Publiczne Nr 38 w Rzeszowie
7. Dominika Pondo - Przedszkole Publiczne Nr 23 w Rzeszowie
8. Konrad Żukowicz - Przedszkole Publiczne Nr 23 w Rzeszowie
9. Karina Bębenek - Szkoła Podstawowa Nr 23 w Rzeszowie
10. Karolina Fajgier - Przedszkole Publiczne Nr 23 w Rzeszowie
11. Izabella Lenar - Przedszkole Publiczne Nr 40 w Rzeszowie
12. Michalina Janowska - Szkoła Podstawowa Nr 28 w Rzeszowie
13. Natalia Staszczak - Przedszkole Publiczne Nr 9 w Rzeszowie
14. Hubert Mańkowski - Przedszkole Publiczne Nr 8 w Rzeszowie
15. Andżelika Bodak - Przedszkole Publiczne Nr 8 w Rzeszowie
16. Ola Wiśniewska - Przedszkole Publiczne Nr 19 w Rzeszowie
17. Gabriela Szczepanik - Przedszkole Publiczne Nr 37 w Rzeszowie
18. Klaudia Kochman - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
19. Krzysztof Kawa - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
20. Paweł Lipski - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
21. Rena Majchrowicz - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
22. Szymon Mazur - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
23. Kinga Tomczyk - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
24. Gabrysia Kalemba - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
25. Rafał Chwiejczak - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
26. Paweł Kozimala - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
27. Patrycja Micał - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
28. Kuba Barański - Przedszkole PubliczneNr 28 w Rzeszowie
29. Krystian Stawarz - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie
30. Mateusz Pilecki - Przedszkole Publiczne Nr 28 w Rzeszowie


II Kategoria wiekowa - uczniowie klas I - III szkoły podstawowej

1. Pierwszą nagrodę otrzymuje:
Justyna Michno - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie
2. Drugą nagrodę otrzymuje:
Ola Szyszka - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie
3. Trzecią nagrodę otrzymuje:
Natalia Szafer - Szkoła Podstawowa Nr 28 w Rzeszowie

20 równorzędnych wyróżnień:
1. Dominika Murias - Szkoła Podstawowa w Słocinie
2. Barbara Lal - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Rzeszowie
3. Joanna Machowska - Szkoła Podstawowa Nr 23 w Rzeszowie
4. Urszula Drozdowska - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rzeszowie
5. Łukasz Darłak - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rzeszowie
6. Beata Samborska - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie
7. Kasia Piasek - Osiedlowy Klub Kultury "Karton" w Rzeszowie
8. Kotowicz Andrzej - "Wzrastanie" - Świetlica Nr 2 w Rzeszowie
9. Kasia Skoczylas - Szkoła Podstawowa Nr 23 w Rzeszowie
10. Janusz Paziewski - Szkoła Podstawowa Nr 28 w Rzeszowie
11. Dominika Jucha - Szkoła Podstawowa w Białej
12. Aleksandra Brzozowska - Szkoła Podstawowa Nr 27 w Rzeszowie
13. Kamila Świeca - Osiedlowy Klub Kultury "Karton"
14. Paulina Ciebiera - Szkoła Podstawowa Nr 27 w Rzeszowie
15. Ewelina Prokop - Szkoła Podstawowa Nr 27 w Rzeszowie
16. Demetriusz Wojakowski - Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
17. Klaudia Kwaśniak - Zespół Szkół Muzycznych Nr 2 w Rzeszowie
18. Karolina Prostak - Szkoła Podstawowa Nr 28 w Rzeszowie
19. Kinga Leśniak - Szkoła Podstawowa Nr 28 w Rzeszowie
20. Izabela Czarnik - Szkoła Podstawowa Nr 23 w Rzeszowie.


III. kategoria wiekowa - uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej

1. Pierwszą nagrodę otrzymuje:
Jovita Zahradnicek - Osiedlowy Klub Kultury "Karton"
2. Drugą nagrodę otrzymuje:
Patrycja Szostek - Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem
3. Trzecią nagrodę otrzymuje:
Joanna Paterek - Szkoła Podstawowa Nr 19 w Rzeszowie

10 równorzędnych wyróżnień:
1. Ewa Palcowska - Szkoła Podstawowa Nr 19 w Rzeszowie
2. Anna Buszta - Zespół Szkół Specjalnych im. Unicef w Rzeszowie
3. Sylwia Gierałtowska - Gminny Ośrodek kultury i Biblioteka w Krasnem
4. Kasia Mac - Zespół Szkół Specjalnych im. Unicef w Rzeszowie
5. Dominika Odój - "Wzrastanie" Świetlica Nr 2 w Rzeszowie
6. Józefina Barlik - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie
7. Katarzyna Styś - Szkoła Podstawowa Nr 10 w Rzeszowie
8. Rafał Jarocki - Szkoła Podstawowa Nr 11 w Rzeszowie
9. Adrianna Paśkiewicz - Szkoła Podstawowa Nr 16 w Rzeszowie
10. Diana Zięba - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie

 

Wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbyło się w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w dniu 3 czerwca 2004 r. Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Marszałkowski, Urząd Miasta i naszą Bibliotekę.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: