Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18885346 razy

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Legimi

 

Logowanie do SOWA2

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

 

nr GG 18 66 66 43

fb WiMBP

 

Wirtualna Kolekcja Czasopism

 

 

 

 


 

Archiwum wydarzeń 2013

WAKACJE 2013 - podsumowanie wakacyjnych spotkań w Filii nr 9

10-09-2013

WAKACJE 2013 - podsumowanie wakacyjnych spotkań
w Filii nr 9


Okres wakacji to czas wojaży, beztroskich zabaw i miłego wypoczynku. Jednak nie wszyscy nasi mali czytelnicy mają możliwość wakacyjnego wyjazdu. To właśnie dla nich nasza biblioteka przygotowała cykl wakacyjnych zajęć. W programie spotkań znalazły się różne formy zabaw zróżnicowanych tematycznie, tak aby każdy z uczestników mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Były więc konkursy plastyczne, podczas których dzieci mogły uwolnić wyobraźnię i sprawdzić swoje zdolności manualne. W ramach konkursu Zabawy i wybryki w krainie plastyki, dzieci uszyły z kolorowego filcu pięknie zdobione haftem pokrowce na telefony komórkowe, a także ukazały na wspólnie wykonanym plakacie co każde z nich zabrałoby na bezludną wyspę. Miłym urozmaiceniem dla młodych uczestników było w ramach konkursu pt. Bajkowo i kolorowo wyjście w plener i rysowanie kredą po asfalcie ulubionych motywów baśniowych, przeplatane wesołymi zabawami ruchowymi, m. in. w Węża, „Kolanko”, czy „Krowę”.

 

Także dla miłośników „łamania głowy” nie zabrakło różnorodnych gier, quizów, krzyżówek i zgaduj-zgaduli. Jednak największą frajdę dzieciom sprawiły zabawy ruchowe i konkurencje zręcznościowe. Młodzi uczestnicy drużynowo rywalizowali ze sobą  w konkurencjach z balonikami: „Sztafeta kangurów”, „Komu nie spadnie”, czy grając w bajkowe kalambury.

 

Biorąc pod uwagę dużą frekwencję oraz zaangażowanie młodych uczestników naszych spotkań możemy zaliczyć tegoroczne „Wakacje w Bibliotece” do udanych. Jak widzimy wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne. Wyobraźnia, chęć poznania oraz odrobina zaangażowania sprzyjają dobrej zabawie i nawiązaniu nowych przyjaźni.


oprac. Maria Kozioł

 

------------------------------------------------------------------------------

GALERIA

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: