Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
18552968 razy

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Legimi

 

Logowanie do SOWA2

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

 

nr GG 18 66 66 43

fb WiMBP

 

Wirtualna Kolekcja Czasopism

 

 

 

 


 

Archiwum wydarzeń 2010

Wakacje w Bibliotece

21-09-2010

W ramach akcji „Wakacje w Bibliotece” w Filii Nr 9 odbyły się zajęcia dla dzieci spędzających ten czas w domu. Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu z dziećmi w wieku od 5 do 15 lat. Każde spotkanie składało się z trzech części: plastycznej, gier i zabaw przy muzyce, a także konkurencji drużynowych.

 

Różnorodność tych propozycji stworzyła młodym uczestnikom możliwość swobodnego wyboru i wykazania się w ulubionej konkurencji. Dzieci ochoczo przystąpiły do zadań. Wykazały się dużą dozą pomysłowości i fantazji.

 

Największym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne, podczas których młodzi uczestnicy wykonywali m.in. makiety zamków dla księżniczki, kolorowe latawce, rysowali „Autoportrety z uśmiechem”.  Dzieci dużą kreatywnością wykazały się też ozdabiając szklane naczynia nieznaną im dotąd techniką dequpage. Stworzyły także bajkowy świat z chrupek kukurydzianych w konkursie pt. ”Chrupiące obrazki”.

 

Wszystkie nasze spotkania były urozmaicone wesołymi zabawami ruchowymi. Uczestnicy podzieleni na drużyny konkurowali ze sobą m.in. rzucając do celu spinaczami biurowymi, a także popisując się ciekawymi układami tanecznymi do dowolnie wybranej muzyki.

 

Uwieńczeniem tych spotkań był skromny poczęstunek i rozdanie dzieciom upominków, które były podziękowaniem za pełne zaangażowanie i systematyczne uczestnictwo w zajęciach.

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: