Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Archiwum wydarzeń 2014

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAGDALENĄ KORDEL w Filii nr 8 – relacja

06-10-2014

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAGDALENĄ KORDEL –

Filia nr 8

Dyskusyjny Klub Książki w Filii nr 8 WiMBP w Rzeszowie 2 października 2014 r. zaprosił klubowiczów oraz czytelników na spotkanie autorskie z Magdaleną Kordel. Spotkanie odbyło się w czwartkowe popołudnie w Filii nr 8.

Magdalena Kordel jest autorką, m.in. bestsellerowych powieści „Uroczysko” i „Sezon na cuda”. Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością, ale szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników. Uwielbia podróżować, czytać i gotować. Razem z mężem i dwójką dzieci często wyjeżdża w góry. Wie, jak ważne są marzenia, dlatego pomaga spełniać je innym. Dzięki jej blogowi „Za górami za lasami” początkujący pisarze mają szansę wydać książkę...

W jesiennej scenerii poetka zaprezentowała swoje fragmenty utworów, które stały się inspiracją do rozmów i zabawnych anegdot o pisaniu i emocjach, jakie towarzyszą jej w czasie tworzenia książek, ale również o rodzinie i codziennym życiu. Autorka zachęcała uczestników spotkania do aktywnego spędzania czasu, odkrywania własnych talentów, czynnego rozwijania zainteresowań i spełniania własnych marzeń, bez których życie nie miałoby takiego blasku.

Na koniec spotkania, czytelnicy otrzymali autograf z miłą dedykacją.

Serdecznie dziękujemy autorce za miłe spotkanie, Dyskusyjnemu Klubowi Książek oraz obecnej na spotkaniu koordynatorce wojewódzkiej DKK-ów Małgorzacie Augustyn.

oprac. Joanna Rozborska

________________________________________________________________________________________________