Zakup nowości wydawniczych w 2019 r. realizowany jest ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Archiwum wydarzeń 2014

MANICURE I PEDICURE/ L. Toselli – Rozmowa o książce ze studentką kosmetologii w Filii nr 8 – relacja

01-07-2014

Manicure i Pedicure/ L. Toselli – fakty i mity dotyczące skóry dłoni i stóp.

Rozmowa o książce ze studentką kosmetologii – Filia nr 8

Filia nr 8 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie 25 czerwca 2014 r. zaprosiła swoje czytelniczki na kolejne spotkanie z cyklu „Uroda cieszy oczy, zatem jak być piękną nie tylko latem” z Natalią Pokrywą – studentką III roku Kosmetologii w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Prelegentka zapoznała uczestniczki z najpopularniejszymi rodzajami manicure, przeciwwskazaniami do zabiegu, a także jego poszczególnymi etapami ze zwróceniem uwagi na preparaty i przybory ogólnodostępne na rynku, dzięki którym każda z uczestniczek może wykonać taki zabieg sama w domowym zaciszu.

Podczas tego wieczoru została zwrócona szczególna uwaga na fachową literaturę z dziedziny kosmetologii dostępną w naszej Bibliotece, w której czytelniczki mogą znaleźć wiedzę oraz praktyczne wskazówki na temat bezpiecznego oraz perfekcyjnego wykonania zabiegu upiększającego dłonie.

Spotkanie w miłej atmosferze zakończyło się niespodzianką w postaci manicure wraz z pomalowaniem paznokci dla jednej z uczestniczek, w wykonaniu naszego wspaniałego gościa. Miejmy nadzieję, że tegoroczne lato, wszystkie Panie przywitają z wypielęgnowanymi i zadbanymi dłońmi!

oprac. Joanna Rozborska

Natalia Pokrywa

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

*Fotografia w relacji przedstawia efekt pracy prelegentki w postaci wykonanego manicure hybrydowego ze zdobieniem. Zdjęcie zamieszczono za zgodą autorki.