Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

samorządowa instytucja kultury Województwa Podkarpackiego i Miasta Rzeszowa

Provincial and City Public Library in Rzeszow

municipal culture institution of Podkarpacie Province and City of Rzeszow

Воєводська і Міська Cуспільна Бібліотека у Жешові

PODKARPACKIE - przestrzeń otwarta

Rzeszów - stolica innowacji

Kultura w Rzeszowie

BIP WiMBP

Licznik odwiedzin

Stronę odwiedzono:
19680539 razy

Pogoda

Swiat Pogody .pl

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się w Bibliotece” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN

Realizację zadania „Spotkajmy się on-line” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Współpraca z

Legimi

 

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną

 

 


Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano w 2020 r. ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Logowanie do SOWA2

 

Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

fb WiMBP

 

 

 

 

 


 

Archiwum wydarzeń 2020

Etykieta w Biznesie - warsztaty online z Sylwią K. Mazur

17-06-2020

 

„ Komunikacja interpersonalna”
„Etykieta w Biznesie”

Warsztaty online z Sylwią K. Mazur z Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Rzeszów i Instytutu Badań nad Cywilizacjami  przy WSIiZ w Rzeszowie

 

 

Kolejne warsztaty on-line pod hasłem „Etykieta w Biznesie” z cyklu „Komunikacja interpersonalna”, odbyły się w  dniu  03.06.2020 r. Zorganizowane zostały przez Filię nr 7 WiMBP w Rzeszowie, a przygotowane i poprowadzone przez Sylwię K. Mazur  z  Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Rzeszów oraz Instytutu Badań nad Cywilizacjami  przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania (WSIiZ) w Rzeszowie. Spotkanie było możliwe dzięki platformie BlackBoard, którą na potrzeby zajęć udostępnił WSIiZ.

 

Udział w warsztatach wzięli uczniowie  kl. II F.Ś z Zespołu Szkół Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie. Spotkanie odbyło się w godzinach 8.30-9.40.

 

Tematyka warsztatów nawiązywała do różnych  sposobów zachowania się, zasad savoir-vivre, nie tylko w trakcie zawierania różnych umów biznesowych czy spotkań, ale także, w sytuacjach prywatnych. Uczniowie dowiedzieli się kiedy należy podać rękę, kto pierwszy ją wyciąga, jakie znaczenie w różnych kulturach ma wizytówka, jakie są zasady przedstawiania, dlaczego zasada pierwszeństwa jest kluczowa, nie tylko w dyplomacji oraz jak należy aktywnie słuchać.

 

Bardzo ciekawe spotkanie, które umożliwiło uczestnikom poznanie właściwych form zachowania się w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych.

 

Dziękujemy Sylwii K. Mazur  z  Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Rzeszów oraz  Instytutu Badań nad Cywilizacjami za przygotowanie warsztatów online.

 

Dziękujemy uczniom i ich nauczycielom  z Zespołu Szkół Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie za udział w nich.

Anna Kurowska

-------------------------------------------------

GALERIA

Redakcja witryny:
E-mail:

Copyright 2009 WiMBP Rzeszów.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ideo Realizacja:
CMS Edito Powered by: